Pieteikties testa braucienam
Sūtīt Tīrīt formu

Konsultants

Jānis Zariņš Virsbūves meistars - tāmētājs +37129629777 +37167439540 janis.zarins@nipponauto.lv

Virsbūves serviss

Nippon Auto virsbūves servisa nodaļa var kļūt par Jūsu glābšanas riņķi brīdī, kad ir izjaukts Jūsu ierastais ikdienas ritms un noticis ceļu satiksmes negadījums. Atvediet bojāto automašīnu pie mums un mēs Jums palīdzēsim nokārtot visas formalitātes un pēc iespējas ātrāk salabosim Jūsu automašīnu.

Nippon Auto virsbūves servisa nodaļā strādā atsaucīgi un zinoši darbinieki, kas palīdzēs precīzi noformēt ceļu satiksmes negadījuma protokolu, nofotografēs automašīnu un sazināsies ar apdrošinātājiem, lai veiktu visas nepieciešamās formalitātes pirms remonta uzsākšanas. Jums nebūs jāuztraucas, vai viss ir izdarīts pareizi un atbilstoši apdrošinātāju noteikumiem – par to parūpēsimies mēs.

Mūsu virsbūves serviss būs Jums lielisks palīgs arī gadījumā, ja vēlaties atjaunot savas automašīnas spīdumu vai novērst virsbūves bojājumus. Mēs izmantojam tikai kvalitatīvus materiālus un mūsdienīgus instrumentus, kas garantē paveiktā darba atbilstību mūsdienu prasībām.

Servisa darba laiks:

Pirmdien 8.00–19.00
Otrdien 8.00–19.00
Trešdien 8.00–19.00
Ceturtdien 8.00–19.00
Piektdien 8.00–19.00
Sestdien Slēgts
Svētdien Slēgts

Piedāvātie pakalpojumi

Apdrošināšanas gadījuma iesnieguma noformēšana
Piedāvājam precīzi aizpildīt apdrošināšanas gadījuma iesnieguma formu Nippon Auto birojā speciāli apmācīta darbinieka klātbūtnē.

Bojātā transporta līdzekļa apskates protokola aizpildīšana
Mūsu darbinieks aizpildīs apskates protokolu un nosūtīs to apdrošināšanas kompānijai, lai tiktu uzsākta lietas izskatīšana.

Cietušās automašīnas bojājumu fotografēšana
Speciālists nofotografēs bojāto automašīnu atbilstoši konkrētās apdrošināšanas kompānijas prasībām.

Remonta tāmes sastādīšana apdrošināšanas kompānijām un fiziskām personām
Remonta tāmes sastāda atbilstoši Latvijas Transporta līdzekļu apdrošināšanas biroja apstiprinātajai bojājumu novērtēšanas metodikai un izmaksas pirms remonta uzsākšanas tiek saskaņotas ar klientu.

Tāmes saskaņošana ar apdrošināšanas kompānijas atbildīgajām personām
Mūsu speciālists nepieciešamības vai jautājumu gadījumā sazināsies ar apdrošināšanas kompānijas tehniskajiem ekspertiem un nosūtīs remonta tāmi, lai maksimāli ātrāk saņemtu apstiprinājumu automašīnas remontam.

Bojātā transporta līdzekļa remontam nepieciešamo rezerves daļu iegāde
Mūsu darbinieki pēc iespējas ātrāk noorganizēs rezerves daļu piegādi, lai varētu uzsākt automašīnas remontu.

Bojātā transporta līdzekļa remonta un krāsošanas darbi
mēs savu darbu veicam atbildīgi, izprotot katras situācijas būtību un izmantojot tikai vislabākos materiālus, lai nodrošinātu iespējami augstāku darba kvalitāti un ātru remontu.

Papildus piedāvājam

Automašīnas pulēšana
Piedāvājam divu veidu pulēšanu:
-automašīnās ārējās virsmas spīduma atjaunošanu;
-automašīnas padziļinātu ārējās virsmas apstrādi un lakas spīduma atjaunošanu

Negadījumu pieteikšana

Nippon Auto sadarbojas ar vairākām apdrošināšanas kompānijām, lai saviem klientiem varētu piedāvāt ātru palīdzību ceļu satiksmes negadījumā. Mēs palīdzēsim aizpildīt apdrošināšanas gadījuma iesniegumu un veiksim visas nepieciešamās darbības, lai pēc iespējas ātrāk apdrošinātājs ļautu uzsākt automašīnas remontu. Vienīgais, kas Jums jāizdara – jāatved ceļu satiksmes negadījumā iekļuvušais transporta līdzeklis uz mūsu servisu vai jāinformē par nepieciešamību transportēt automašīnu no negadījuma vietas uz mūsu salonu. Turklāt remonta laikā Jums ir iespēja iznomāt servisa maiņas automašīnu. Par pārējo parūpēsimies mēs!
Sadarbojamies ar visām apdrošināšanas kompānijām. Mūsu salonā apdrošināšanas gadījuma iesniegumu iespējams noformēt šādām apdrošināšanas kompānijām:

balta bta ergo if seesam partneri_compensa    gjensedige_nippon

INFORMĀCIJA KLIENTIEM!

Nippon Auto salons š.g.24.spetembrī būs slēgts.  Informācija

 • Nippon Auto, SIA
 • Krasta iela 42, Rīga,
  LV-1003
 • +371 67113333
 • info@nipponauto.lv

  Auto tirdzniecība

 • +371 67113333

  Serviss

 • +371 67439545

  Virsbūves nodaļa

 • +371 67439546

  Spēka produkti

 • +371 67439541