Pieteikties testa braucienam
Sūtīt Tīrīt formu

IZRAUJIETIES NO IKDIENAS AR STILU

Ar jaunajām, mūsdienīgajām formām mūsu jaunais apvidus automobilis joprojām ir nekļūdīgi atpazīstams kā CR-V, un šī jaunā sērija pārspēs visas jūsu cerības.

ATKLĀJIET PLAŠUMUS

Atjauninātajam CR-V ir elegantas plūdlīniju formas, kas neatstāj vienaldzīgu. Mēs esam radījuši arī iespaidīgu salonu, kas ieskauj jūs ar komforta un plašuma sajūtu un bagātīgu vietu visu braucēju kājām. Katrs brauciens ir prieks, un, ja jums nepieciešama papildu vieta lielu, neparocīgu priekšmetu pārvadāšanai, CR-V spēj to nodrošināt.

ESIET VIENMĒR SASNIEDZAMS AR HONDA CONNECT

Jūs varat piekļūt informācijai un mūzikai savā viedtālrunī, izmantojot Bluetooth® vai USB. Varat arī pārcelt visu viedtālruņa saskarni uz 7 collu skārienekrānu, izmantojot Apple CarPlay® vai Android Auto™, lai veiktu zvanus, nosūtītu un saņemtu īsziņas.

 

VĒL PIEVILCĪGĀKS

Pasaules iecienītākais apvidus automobilis iet kopsolī ar mūsdienu prasībām, piedāvājot inteliģentu un ļoti modernu hibrīda dzinēju. Tas nodrošina nevainojamu un aizraujošu braukšanas pieredzi, lai kurp jums būtu paredzēts doties, kā arī sportisku veiktspēju ar zemu degvielas patēriņu un izmešu līmeni.

BRĪVROKU SISTĒMA

Augstākajā aprīkojumā līmenī ir iekļauta sistēma, kas ļauj atvērt un aizvērt bagāžas nodalījuma durvis, vienkārši pakustinot zem aizmugures bufera kāju – ērti un vienkārši. Elektriskās bagāžas nodalījuma durvis var arī ieprogrammēt tā, lai tās apstātos noteiktā augstumā, piemēram, ja jūsu garāžā ir zemi griesti.

LIELISKAIS SEPTĪTNIEKS

Jaunais CR-V saglabā ērto “vienas kustības” aizmugures sēdekļu nolocīšanas sistēmu, kā arī piedāvā iespēju uzstādīt trešo sēdekļu rindu ar divām papildu sēdvietām dažiem modeļiem ar benzīna dzinēju. Kad šie sēdekļi nav vajadzīgi, tos var ērti nolocīt bagāžas nodalījuma grīdā.

AKSESUĀRU PAKOTNES

Uzziniet, kā šie kvalitatīvie aksesuāri var padarīt jūsu jauno Honda CR-V vēl unikālāku, piedāvājot gan stilu, gan aizsardzību.

AERO PAKOTNE
Aero pakotne piešķir jūsu automobilim izsmalcinātu, dinamisku izskatu, pateicoties virsbūves krāsai pieskaņotām kvalitatīvām detaļām. Pakotnē ietilpst: aerodinamisks priekšējais buferis, aerodinamisks aizmugures buferis, sānu sliekšņi un bagāžas nodalījuma durvju spoileris.

CARGO PAKOTNE
Ja bieži jāpārvadā bagāža vai speciāls aprīkojums, bagāžas komplekts palīdzēs uzturēt kārtību un drošību bagāžas nodalījumā. Pakotnē ietilpst: kvalitatīvs bagāžas nodalījuma organizētājs, bufera sliekšņa aizsargs un bagāžas nodalījuma sliekšņu dekori.

CONVENIENCE PAKOTNE
Convenience pakotnē ietilpst stilīga dizaina aksesuāri, kas aizsargā jūsu automobili pret nobrāzumiem, skrāpējumiem un dubļiem. Pakotnē ietilpst: virsbūves sānu apdare, durvju sliekšņu apdare un dubļu sargi.

ILLUMINATION PAKOTNE
Gaismas avotu pakotne rada īpašu atmosfēru jūsu automobiļa salonā. Pakotnē ietilpst: kāju zonas apgaismojums priekšā un izgaismoti durvju sliekšņu dekori.

SĀNU SLIEKŠŅI

Ja vēlaties ērtāku iekāpšanu un izkāpšanu, izvēlieties mūsu piedāvātos sānu sliekšņus. To konstrukcija ir pilnībā pieskaņota CR-V elegantajam dizainam, un tie ir izgatavoti no alumīnija ar melniem akcentiem.

BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVJU DEKORS

Hromētais bagāžas nodalījuma durvju dekors ir īpaši veidots, lai papildinātu jūsu CR-V formu.

 

 

 

 

Galerija

Krāsa

Krāsas kods

Papildu informācija

Papildu maksa par metālisku krāsu 490 EUR (t.sk. PVN)

LEJUPLĀDĒT BROŠŪRU LEJUPLĀDĒT TEHNISKO INFORMĀCIJU
Līzinga kalkulators Apdrošināšana Salīdzināšana Pieteikties testa braucienam

Konsultants

Edgars Alviķis Pārdošanas nodaļa +37122009768 +37167113333 edgars.alvikis@nipponauto.lv
Apdrošināšana

Tieši tāpat kā līzingu, mūsu autosalonā iespējams veikt Jūsu automašīnas apdrošināšanu. Mūsu pārdedevēji -konsultanti sniegs informāciju par apdrošināšanas kompāniju piedāvajumiem gan KASKO, gan OCTA polišu iegādē. Arī šeit tiks ņemtas vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Polišu cenas bieži vien ir ļoti atkarīgas no tām prasībām, kas, izmantojot automašīnu, svarīgas katram lietotājam individuāli. Kad būsiet veikuši savu izvēli, palīdzēsim gan nosūtīt pieteikumu, gan saņemt jau noformētu polisi.

Mūsu galvenie sadarbības partneri:
if.jpg balta.jpg bta.jpg ergo.jpg seesam.jpg

Arī tad, ja jāapdrošina jau gados vecāka automašīna, vai arī ja Jūs esat kādas citas markas automašīnas īpašnieks, labprāt sniegsim Jums padomu par Jūsu gadījumam visoptimālāko apdrošināšanas polises iegādi.
Lai jau iepriekš iegūtu Jums nepieciešamu informāciju, sazinieties ar apdrošināšanas konsultantu.

Līzinga kalkulators
Cena Pirmā iemaksa Periods Līzinga veids Procenti (%) Atlikusī vērtība Meneša maksajums

Ja esat izvēlējušies līzinga pakalpojumu sniedzēju, šeit iespējams izdrukāt un aizpildīt līzinga pieteikumu.

Līzinga pieteikums fiziskām personām Līzinga pieteikums juridiskām personām

Līzings

Mūsu sadarbības partneri ir visas lielākās līzinga kompānijas.

Skatīt specifikāciju
Sūtīt Tīrīt formu

INFORMĀCIJA KLIENTIEM!

Nippon Auto salons š.g.24.spetembrī būs slēgts.  Informācija

 • Nippon Auto, SIA
 • Krasta iela 42, Rīga,
  LV-1003
 • +371 67113333
 • info@nipponauto.lv

  Auto tirdzniecība

 • +371 67113333

  Serviss

 • +371 67439545

  Virsbūves nodaļa

 • +371 67439546

  Spēka produkti

 • +371 67439541