Pieteikties testa braucienam
Sūtīt Tīrīt formu

Īstenots sapnis

“Es jau kopš agras bērnības interesējos par automašīnām.

Izstrādājot Civic Type R, mūsu mērķis bija radīt automašīnu, kuras manevrētspējai vadītājs var pilnībā uzticēties un ar kuru nekad neapnīk braukt.” Type R ir kā sapnis, kas piepildījies. Automašīnas komforts, ietilpīgais salons un sportiskais stils neatpaliek no tās nevainojamajiem tehniskajiem parametriem.

Hideki Kakinuma, Civic Type R lielapjoma projektu vadītāja asistents.

Type R, kas izstrādāts, balstoties uz Honda pieredzi jaudīgu automašīnu izstrādē, ir veidots uz 10. paaudzes modeļa Civic bāzes. Pilnībā no jauna izstrādātais sporta hečbeks nodrošina maksimāli aizraujošu sniegumu gan uz satiksmes ceļiem, gan sacīkšu trasē. Iepazīstiet visjaudīgāko un ar visstraujāko paātrinājumu apveltīto priekšpiedziņas automašīnu mūsu uzņēmuma vēsturē.

Tikai Type R pieejamie jaunie un unikālie 20 collu vieglmetāla diski papildina sportiski dinamisko dizainu. Automašīnas zemais klīrenss un riteņu arkās nevainojami iegulošās 245/30 ZR20 riepas piešķir tai dramatisku izskatu. Virsbūvi ir grūti nepamanīt. Tās īsās pārkares un stingrās līnijas nodrošina kontroli pār gaisa plūsmu virs un zem automašīnas, uzlabojot stabilitāti lielā ātrumā.

Type R vērpes izturība ir par 38% lielāka nekā iepriekšējai versijai, nodrošinot uzlabotu dinamisko sniegumu. Ciešā saskare starp jums, automašīnu un ceļu sniedz pilnu pārliecību braucot.

Automašīnai ir satriecošs 2,0 litru dzinējs VTEC TURBO. Jaudīgais dzinējs nodrošina 320 ZS jaudu (un 400 Nm griezes momentu), kā arī pamatīgu adrenalīna devu, ko sajutīsiet, sadzirdot trīs izpūtēju radīto rēcienu. 

Vislabākais, ko sniedz jaunās pārnesumkārbas un turbodzinēja kombinācija, ir laiks (5,7 sekundes), kādā automašīna spēj uzņemt ātrumu no 0 līdz 100 km/h.

Civic Type R aprīkojumā ir uzlabotu funkciju klāsts, kas izstrādāts, lai rūpētos par jūsu un jūsu pasažieru drošību – sadursmes novēršanas bremžu sistēma, braukšanas joslas saglabāšanas palīgsistēma, ceļa zīmju atpazīšana, inteliģentais ātruma ierobežotājs.

Galerija

Krāsa

Krāsas kods

Papildu informācija

Papildu maksa par metālisku krāsu 490 EUR (t.sk. PVN)

Līzinga kalkulators Apdrošināšana Salīdzināšana Pieteikties testa braucienam

Konsultants

Edgars Alviķis Pārdošanas nodaļa +37122009768 +37167113333 edgars.alvikis@nipponauto.lv
Apdrošināšana

Tieši tāpat kā līzingu, mūsu autosalonā iespējams veikt Jūsu automašīnas apdrošināšanu. Mūsu pārdedevēji -konsultanti sniegs informāciju par apdrošināšanas kompāniju piedāvajumiem gan KASKO, gan OCTA polišu iegādē. Arī šeit tiks ņemtas vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Polišu cenas bieži vien ir ļoti atkarīgas no tām prasībām, kas, izmantojot automašīnu, svarīgas katram lietotājam individuāli. Kad būsiet veikuši savu izvēli, palīdzēsim gan nosūtīt pieteikumu, gan saņemt jau noformētu polisi.

Mūsu galvenie sadarbības partneri:
if.jpg balta.jpg bta.jpg ergo.jpg seesam.jpg

Arī tad, ja jāapdrošina jau gados vecāka automašīna, vai arī ja Jūs esat kādas citas markas automašīnas īpašnieks, labprāt sniegsim Jums padomu par Jūsu gadījumam visoptimālāko apdrošināšanas polises iegādi.
Lai jau iepriekš iegūtu Jums nepieciešamu informāciju, sazinieties ar apdrošināšanas konsultantu.

Līzinga kalkulators
Cena Pirmā iemaksa Periods Līzinga veids Procenti (%) Atlikusī vērtība Meneša maksajums

Ja esat izvēlējušies līzinga pakalpojumu sniedzēju, šeit iespējams izdrukāt un aizpildīt līzinga pieteikumu.

Līzinga pieteikums fiziskām personām Līzinga pieteikums juridiskām personām

Līzings

Mūsu sadarbības partneri ir visas lielākās līzinga kompānijas.

Skatīt specifikāciju
Sūtīt Tīrīt formu

INFORMĀCIJA KLIENTIEM!

Nippon Auto salons š.g.24.spetembrī būs slēgts.  Informācija

 • Nippon Auto, SIA
 • Krasta iela 42, Rīga,
  LV-1003
 • +371 67113333
 • info@nipponauto.lv

  Auto tirdzniecība

 • +371 67113333

  Serviss

 • +371 67439545

  Virsbūves nodaļa

 • +371 67439546

  Spēka produkti

 • +371 67439541