Pieteikties testa braucienam
Sūtīt Tīrīt formu

Dizains un veiktspēja

4 durvju Civic no jauna izstrādātā piekares sistēma nodrošina nevainojamu līdzsvaru starp sportisku vadību un komfortu. Jaunais 1,5 l dzinējs VTEC TURBO ir pieejams ar 6 pārnesumu manuālo pārnesumkārbu vai 7 pārnesumu automātisko bezpakāpju pārnesumkārbu.

Civic ir ne tikai smalks un elegants. Aiz mūsdienīgā dizaina un pēc izvēles pieejamajiem 16 vai 17 collu vieglmetāla diskiem slēpjas sportisks raksturs.

Jaunais 4 durvju Civic salons un tā mīkstā virsmu apdare rada kvalitātes un komforta iespaidu. Sēdekļi pielāgojas ķermeņa formām, un mērinstrumentu panelis ir viegli pārredzams. Šīs automašīnas salonā ir daudz brīvas vietas.

4 durvju Civic jaunais piedziņas bloks ar turbokompresoru sniedz uzmundrinošas un patīkamas sajūtas. Jaudīgais un pilnveidotais 182 zs 1,5 l VTEC TURBO dzinējs nodrošina iespaidīgu un jutīgu vadību. Savukārt, tehnoloģija Earth Dreams un izvēlei pieejamais režīms ECON nodrošina nevainojamu jaudas un ekonomijas līdzsvaru, jau šobrīd sniedzot ieskatu nākotnes dzinējos.

Ja vēlaties aktīvi kontrolēt braucienu, izvēlieties 4 durvju Civic ar 6 pārnesumu manuālo pārnesumkārbu. Sportiskie pārnesumi ļauj pilnībā izmantot visu dzinēja apgriezienu diapazonu. Savukārt, jaunā 7 pārnesumu bezpakāpju automātiskā pārnesumkārba nodrošina relaksējošu braukšanu. Tā sniedz līganu vadību bez piepūles, taču, ja vēlaties, varat manuāli pārslēgt pārnesumus, izmantojot pārslēgus uz stūres.

Piekare, kas aprīkota ar neatkarīgu Multi-Link sistēmu aizmugurē un MacPherson statņu konfigurāciju priekšpusē, ir pielāgota mērķtiecīgai un tiešai vadībai un nodrošina papildu komfortu un manevrētspēju.

Honda CONNECT palīdz uzturēt sakarus ar draugiem un baudīt savu iecienītāko mūziku un citu saturu. Varat piekļūt viedtālrunī uzglabātajai informācijai un atskaņošanas sarakstiem, izmantojot Bluetooth® vai USB. Izmantojot Apple CarPlay® vai Android Auto™, varat arī atvērt tālruņa interfeisu 7 collu skārienekrānā, lai piekļūtu lietotnēm, veiktu zvanus un saņemtu un sūtītu īsziņas.

Rūpnīcā instalētais interneta bāzes AHA™ audio atskaņotājs ļauj izveidot savienojumu ar iecienītākajām mūzikas stacijām, apraidēm un ziņu pakalpojumiem. Kad automašīna stāv, varat pat skatīties filmas ar HDMI starpniecību.

Honda SENSING ir uzlabotu funkciju klāsts, kas izstrādāts, lai rūpētos par jūsu un jūsu pasažieru drošību:

Sadursmes novēršanas bremžu sistēma

Ja pastāv sadursmes risks ar citu transportlīdzekli vai gājēju, šī funkcija brīdina par situāciju un samazina braukšanas ātrumu, tādējādi samazinot trieciena spēku.

Brīdinājums par joslas maiņu un izbraukšanu no joslas

Ja automašīna novirzās no joslas, kad nav aktivizēts virzienrādītājs, par to brīdina mirgojoši gaismas signāli un skaņas signāls, kas tūlītēji pievērš jūsu uzmanību ceļam.

Novirzīšanās no ceļa novēršanas sistēma

Priekšējā stiklā iebūvēta kamera atpazīst situācijas, kad automašīna novirzās no ceļa, un veic nelielas korekcijas ar elektrisko stūres pastiprinātāju, lai noturētu automašīnu joslā. Noteiktos apstākļos sistēma var aktivizēt arī bremzes.

Ceļa zīmju atpazīšana

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma atpazīst ceļa zīmes un vizuāli atspoguļo ar tām saistīto informāciju displejā. Vienlaikus var tikt attēlotas divas zīmes.

Inteliģentais ātruma ierobežotājs

Šis ir atjautīgs regulējamā ātruma ierobežotāja funkcijas apvienojums ar ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu, kas automātiski iestata ceļa zīmju atpazīšanas sistēmas uztvertos ātruma ierobežojumus.

Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole

Šī sistēma uztver situācijas, kad transportlīdzeklis no blakus joslas izbrauc jums priekšā, un savlaicīgi pielāgo jūsu Civic braukšanas ātrumu. Turklāt sistēma palīdz uzturēt atstatumu līdz priekšā braucošajai automašīnai, lai jums nebūtu manuāli jāregulē ātrums.

Adaptīvā kruīza kontrole ar lēnas sekošanas sistēmu

Šī funkcija uztur iestatīto kruīza ātrumu un atstatumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Ja sistēmas uztvertais transportlīdzeklis apstājas, funkcija samazina jūsu Civic braukšanas ātrumu un aptur to bez nepieciešamības spiest bremžu pedāli. Lai atsāktu kustību, vienkārši pieskarieties akseleratora pedālim.

Galerija

Krāsa

Krāsas kods

Papildu informācija

Papildu maksa par metālisku krāsu 490 EUR (t.sk. PVN)

Līzinga kalkulators Apdrošināšana Salīdzināšana Pieteikties testa braucienam

Konsultants

Edgars Alviķis Pārdošanas nodaļa +37122009768 +37167113333 edgars.alvikis@nipponauto.lv
Apdrošināšana

Tieši tāpat kā līzingu, mūsu autosalonā iespējams veikt Jūsu automašīnas apdrošināšanu. Mūsu pārdedevēji -konsultanti sniegs informāciju par apdrošināšanas kompāniju piedāvajumiem gan KASKO, gan OCTA polišu iegādē. Arī šeit tiks ņemtas vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Polišu cenas bieži vien ir ļoti atkarīgas no tām prasībām, kas, izmantojot automašīnu, svarīgas katram lietotājam individuāli. Kad būsiet veikuši savu izvēli, palīdzēsim gan nosūtīt pieteikumu, gan saņemt jau noformētu polisi.

Mūsu galvenie sadarbības partneri:
if.jpg balta.jpg bta.jpg ergo.jpg seesam.jpg

Arī tad, ja jāapdrošina jau gados vecāka automašīna, vai arī ja Jūs esat kādas citas markas automašīnas īpašnieks, labprāt sniegsim Jums padomu par Jūsu gadījumam visoptimālāko apdrošināšanas polises iegādi.
Lai jau iepriekš iegūtu Jums nepieciešamu informāciju, sazinieties ar apdrošināšanas konsultantu.

Līzinga kalkulators
Cena Pirmā iemaksa Periods Līzinga veids Procenti (%) Atlikusī vērtība Meneša maksajums

Ja esat izvēlējušies līzinga pakalpojumu sniedzēju, šeit iespējams izdrukāt un aizpildīt līzinga pieteikumu.

Līzinga pieteikums fiziskām personām Līzinga pieteikums juridiskām personām

Līzings

Mūsu sadarbības partneri ir visas lielākās līzinga kompānijas.

Skatīt specifikāciju
Sūtīt Tīrīt formu

INFORMĀCIJA KLIENTIEM!

Nippon Auto salons š.g.24.spetembrī būs slēgts.  Informācija

 • Nippon Auto, SIA
 • Krasta iela 42, Rīga,
  LV-1003
 • +371 67113333
 • info@nipponauto.lv

  Auto tirdzniecība

 • +371 67113333

  Serviss

 • +371 67439545

  Virsbūves nodaļa

 • +371 67439546

  Spēka produkti

 • +371 67439541