Pieteikties testa braucienam
Sūtīt Tīrīt formu

 

DIZAINA MĀKSLA
5 durvju Civic piesaistīs uzmanību jebkur.

dizaina-maksla

Honda Civic skats no aizmugures.
Pirmā lieta, kas krīt acīs, ir zemais un aerodinamiskais profils. Nav šaubu, ka šī ar līganajām un sportiskajām līnijām apveltītā automašīna ir radīta sportiskam sniegumam.

Uzticība formai
Lielie priekšējie gaisa ievadi un šaurais režģis atspoguļo strauju raksturu. Automašīnai ir plūstošas sānu, jumta un plato aizmugurējo lukturu līnijas. Ir skaidrs, ka katra šīs automašīnas colla ir izstrādāta, lai uzlabotu braukšanas dinamiku.

SKATS NO SALONA
Sportiskumu atspoguļo arī dažādi salona dizaina elementi, tai skaitā digitālo mērierīču apgaismojums, vieglmetāla pedāļi un ādas stūre. Turklāt salons ir arī ļoti ērts ar plašu vietu kājām, kvalitatīviem un mīkstiem apdares materiāliem un luksusa sēdekļiem.

skats-no-salona

Ietilpīgāks bagāžas nodalījums
Pielāgojamie un attiecībā 60:40 nolokāmie aizmugurējie sēdekļi ļauj palielināt ar Civic pārvadājamās bagāžas apjomu. Turklāt platās bagāžas nodalījuma durvis ļauj viegli ievietot un izņemt bagāžu. Šīs automašīnas ietilpība jūs pārsteigs.

LABA SAVIENOJAMĪBA
Uzturiet sakarus ar draugiem un baudiet savu iecienītāko mūziku un citu saturu.

laba-savienojamiba

Varat piekļūt viedtālrunī uzglabātajai informācijai un atskaņošanas sarakstiem, izmantojot Bluetooth® vai USB. Izmantojot Apple CarPlay® vai Android Auto™, varat arī atvērt tālruņa interfeisu 7 collu skārienekrānā, lai piekļūtu lietotnēm, veiktu zvanus un saņemtu un sūtītu īsziņas*.

Plašāka savienojamība
Rūpnīcā instalētais interneta bāzes AHA™ audio atskaņotājs ļauj izveidot savienojumu ar iecienītākajām mūzikas stacijām, apraidēm un ziņu pakalpojumiem. Kad automašīna stāv, varat pat skatīties filmas ar HDMI starpniecību.

JAUDAS ĢENERATORS
Jaunās paaudzes dzinēji ir vieglāki un efektīvāki.

jaudas generators

Mēs izstrādājām divus jaunus dzinējus ar kompresoru, kas nodrošina jaunā Civic sportiskajam dizainam atbilstošu sniegumu. Varat izvēlēties jaudīgo 182 ZS 1.5 VTEC TURBO vai efektīvo 129 ZS 1.0 VTEC TURBO dzinēju. Jūs gaida satriecoši braucieni neatkarīgi no jūsu izvēles.

Ekonomiska braukšana
Abi dzinēji, kas izstrādāti tā, lai panāktu maksimālu jaudu ar mazu apjomu, ir aprīkoti ar tehnoloģiju Earth Dreams Technology, kas nodrošina nevainojamu līdzsvaru starp jaudu un ekonomiju. Tiem ir satriecoša jauda un zems degvielas patēriņš.

NOSAKIET GAITU PATS
5 durvju Civic spēj pielāgoties jebkādiem jūsu braukšanas paradumiem.

gaitu-pats

Ja esat iecienījis automašīnas ar manuālo pārnesumkārbu, 5 durvju Civic ir pieejama eleganta 6 pārnesumu pārnesumkārba, kas precīzi un sportiski ļauj izmantot jebkādus dzinēja apgriezienus.

Bez liekas piepūles
Savukārt jaunā 7 pārnesumu bezpakāpju automātiskā pārnesumkārba nodrošina relaksējošu braukšanu. Šī pārnesumkārba sniedz vienmērīgu un lineāru paātrinājumu, turklāt, ja vēlaties, varat izmantot pārnesumu pārslēgus uz stūres, lai panāktu sportiskāku vadību. Izvēle ir jūsu rokās.

TĀS IR JŪSU ACIS UN AUSIS
Honda SENSING ir uzlabotu drošības funkciju klāsts, kas izstrādāts, lai rūpētos par jūsu un jūsu pasažieru drošību.

acis-ausis

Honda Civic priekšējā dizaina trīs ceturtdaļu skats.

Sadursmes novēršanas bremžu sistēma
Ja pastāv sadursmes ar citu transportlīdzekli vai gājēju risks, šī funkcija brīdina par situāciju un samazina braukšanas ātrumu, tādējādi samazinot trieciena spēku.

Brīdinājums par joslas maiņu un izbraukšanu no joslas
Ja automašīna novirzās no joslas, kad nav aktivizēts virzienrādītājs, par to brīdina mirgojoši gaismas signāli un skaņas signāls, kas tūlītēji piesaista jūsu uzmanību ceļam.

Novirzīšanās no ceļa novēršanas sistēma
Priekšējā stiklā iebūvēta kamera atpazīst situācijas, kad automašīna novirzās no ceļa, un veic nelielas korekcijas ar elektrisko stūres pastiprinātāju, lai noturētu automašīnu joslā. Noteiktos gadījumos sistēma var aktivizēt arī bremzes.

Braukšanas joslas saglabāšanas palīgsistēma
Šī sistēma notur automašīnu joslas vidū un samazina nepieciešamību manuāli veikt korekcijas ar stūri, tādējādi atvieglojot braukšanu, it īpaši uz lielceļiem.

Ceļa zīmju atpazīšana
Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma atpazīst ceļa zīmes un vizuāli atspoguļo ar tām saistīto informāciju displejā. Vienlaikus var tikt attēlotas divas zīmes.

Inteliģentais ātruma ierobežotājs
Šis ir atjautīgs esošās regulējamā ātruma ierobežotāja funkcijas apvienojums ar ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu. Sistēma automātiski iestata ceļa zīmju atpazīšanas sistēmas uztvertos ātruma ierobežojumus.

Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole
Šī sistēma uztver situācijas, kad transportlīdzeklis no blakus joslas izbrauc jums priekšā, un savlaicīgi pielāgo jūsu braukšanas ātrumu. Turklāt sistēma palīdz uzturēt atstatumu līdz priekšā braucošajai automašīnai, lai jums nebūtu manuāli jāregulē ātrums.

Adaptīvā kruīza kontrole ar lēnas sekošanas sistēmu
Šī funkcija uztur iestatīto kruīza ātrumu un drošu atstatumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Ja sistēmas uztvertais transportlīdzeklis apstājas, funkcija samazina braukšanas ātrumu un aptur jūsu automašīnu bez nepieciešamības spiest bremžu pedāli.

UZTURIET SAKARUS
Apsēžoties Civic salonā, jūs kļūstat par daļu no tā.

uzturiet-sakarus

Honda Civic aizmugurējā dizaina trīs ceturtdaļu skats. Laukos.
Mēs esam pilnībā pārstrādājuši un pārveidojuši automašīnu Civic, lai uzlabotu tās dinamiskās īpašības. Visas šīs tehnoloģijas ir apvienotas, radot, mūsuprāt, visattīstītāko un sportiskāko Civic modeli vēsturē.

Iekļaušanās
Ar ergonomisko vadītāja sēdvietu un jauno divu zobratu stūres sistēmu aprīkotais Civic nodrošina nevainojamu vadību, padarot jūsu braucienus aizraujošus.

Saķere ar ceļu
Arī piekare, kas aprīkota ar neatkarīgu Multi-Link sistēmu priekšpusē un MacPherson statņu konfigurāciju aizmugurē, ir pielāgota mērķtiecīgai un tiešai vadībai.

Galerija

Krāsa

Krāsas kods

Papildu informācija

Papildu maksa par metālisku krāsu 490 EUR (t.sk. PVN)

Līzinga kalkulators Apdrošināšana Salīdzināšana Pieteikties testa braucienam

Konsultants

Edgars Alviķis Pārdošanas nodaļa +37122009768 +37167113333 edgars.alvikis@nipponauto.lv
Apdrošināšana

Tieši tāpat kā līzingu, mūsu autosalonā iespējams veikt Jūsu automašīnas apdrošināšanu. Mūsu pārdedevēji -konsultanti sniegs informāciju par apdrošināšanas kompāniju piedāvajumiem gan KASKO, gan OCTA polišu iegādē. Arī šeit tiks ņemtas vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Polišu cenas bieži vien ir ļoti atkarīgas no tām prasībām, kas, izmantojot automašīnu, svarīgas katram lietotājam individuāli. Kad būsiet veikuši savu izvēli, palīdzēsim gan nosūtīt pieteikumu, gan saņemt jau noformētu polisi.

Mūsu galvenie sadarbības partneri:
if.jpg balta.jpg bta.jpg ergo.jpg seesam.jpg

Arī tad, ja jāapdrošina jau gados vecāka automašīna, vai arī ja Jūs esat kādas citas markas automašīnas īpašnieks, labprāt sniegsim Jums padomu par Jūsu gadījumam visoptimālāko apdrošināšanas polises iegādi.
Lai jau iepriekš iegūtu Jums nepieciešamu informāciju, sazinieties ar apdrošināšanas konsultantu.

Līzinga kalkulators
Cena Pirmā iemaksa Periods Līzinga veids Procenti (%) Atlikusī vērtība Meneša maksajums

Ja esat izvēlējušies līzinga pakalpojumu sniedzēju, šeit iespējams izdrukāt un aizpildīt līzinga pieteikumu.

Līzinga pieteikums fiziskām personām Līzinga pieteikums juridiskām personām

Līzings

Mūsu sadarbības partneri ir visas lielākās līzinga kompānijas.

Skatīt specifikāciju
Sūtīt Tīrīt formu

INFORMĀCIJA KLIENTIEM!

Nippon Auto salons š.g.24.spetembrī būs slēgts.  Informācija

 • Nippon Auto, SIA
 • Krasta iela 42, Rīga,
  LV-1003
 • +371 67113333
 • info@nipponauto.lv

  Auto tirdzniecība

 • +371 67113333

  Serviss

 • +371 67439545

  Virsbūves nodaļa

 • +371 67439546

  Spēka produkti

 • +371 67439541